Bankowa Apart 5
DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Krzosa Apart 4 to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Prestiżowa lokalizacja kompleksu, najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz ponadczasowa architektura gwarantują Państwu bezpieczeństwo, komfort i luksus. Krzosa Apart 4 będzie charakteryzował się elegancją i niepowtarzalnym stylem.

Ten wyjątkowy projekt został zlokalizowany przy ulicy Krzosa 4. Każde z  mieszkań zostało starannie dopracowane w celu zapewnienia maksimum wygody i intymności. W projekcie duży nacisk kładziemy na estetykę wykonania mieszkań i części wspólnych, która zostanie uzyskana dzięki wykorzystaniu nowoczesnego design. Szlachetne materiały wykończeniowe korytarzy nadają im ponadczasowy charakter i elegancję.

Budynek zaprojektowany został zgodnie ze współczesnymi wymaganiami budownictwa, rozwiązania architektoniczne oraz rozkład wnętrz zapewniają komfortowe warunki mieszkaniowe, duże okna oraz duże przeszklenia elewacji nadają bryle budynku lekkości.

W ramach inwestycji powstanie czterokondygnacyjny budynek. Zaprojektowano w nim 30 mieszkań – kawalerek, dwu oraz trzypokojowych, w tym od frontu mieszkania wysokie - wnętrze ma ponad cztery metry wysokości, gdzie przewidziano antresolę, która stworzy dodatkową i wygodną przestrzeń funkcjonalną, atutem w tych pomieszczeniach będzie zamontowanie ogrzewania podłogowego, natomiast w częściach bocznych zaprojektowano mieszkania z balkonami. Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej oraz możliwości indywidualnej aranżacji lokatorzy wprowadzą się do przestronnych oraz funkcjonalnych wnętrz. W odpowiedzi na potrzeby Klientów proponujemy lokale o bardzo zróżnicowanej powierzchni od 20 do 70 metrów kwadratowych. Ponadto każde z mieszkań wyposażone będzie w domofon, Internet oraz telewizję. Proponujemy także lokale usługowe usytuowane na parterze budynku.

Nowoczesny projekt architektoniczny sprawi, że osiedle będzie wyjątkowo funkcjonalne. Teren inwestycji posiadał będzie zamknięty dla obcych, zagospodarowany urokliwą zielenią wewnętrzny dziedziniec, który będzie idealnym miejscem do odpoczynku. Z myślą o najmłodszych lokatorach zaplanowano nowoczesny plac zabaw, na którym dzieci będą mogli spędzać beztroskie chwile. Na bezpieczeństwo lokatorów wpłynie ogrodzenie głównego wejścia na dziedziniec i zastosowanie całodobowego monitoringu z dostępem do kamer dla mieszkańców.

Tym co nas wyróżnia na tle innych nieruchomości starachowickich jest niewątpliwie wysokość czynszu, która nie będzie przewyższała standardowych starachowickich czynszów w spółdzielni. Ponadto tylko u nas w ramach tej opłaty mieszkańcy będą mieli stały dostęp do basenu z jacuzzi i kompleksem saun, grotami solnymi oraz bogato wyposażonej siłowni.DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Krzosa Apart 4 położone jest w centrum Starachowic. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie, co ułatwia podróżowanie bez konieczności używania samochodu. Dziesięć minut spacerem zajmuje dotarcie do dworca autobusowego, skąd pojazdy kursują do sąsiednich miejscowości i największych polskich miast.

Wygodę codziennego życia zapewnia bogata infrastruktura w najbliższym otoczeniu. Na terenie inwestycji znajduje się restauracja, która oferuje gościom możliwość wykupienia śniadań oraz atrakcyjne ceny na pakiety wyżywienia, salon kosmetyczny, w którym wykonuje się zabiegi na ekskluzywnych kosmetykach Dr Ireny Eris, gdzie mieszkańcy będą mieć stałe rabaty. Wielką wygodą dla mieszkańców jest również usytuowanie na terenie inwestycji hotelu, w którym ze zniżkami mogą przenocować nieoczekiwani goście. Niedaleko położony jest ośrodek zdrowia, poczta i kościół. W okolicy są również przedszkola, szkoły, banki i supermarkety. W odległości 3 km znajduje się Galeria Handlowa z nowoczesnym kinem i hala sportowa. Na terenie miasta znajduje się park, stadion oraz kryty basen.

Oryginalny projekt architektoniczny osiedla oraz funkcjonalne rozwiązania sprawią, że każdy mieszkaniec poczuje się tu komfortowo. Tak szeroka oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie przedstawione detale uczynią Krzosa Apart 4 projektem jedynym w swoim rodzaju.